Asistent / asistentka prodeje - Ostrava

Popis pozice

• komunikace s příchozími klienty
• příjem a potvrzování objednávek
• poradenství pro zákazníky
• tvorba cenových nabídek
• organizace dopravy

Požadujeme

• vyučení, SŠ i VŠ
• časovou flexibilitu
• spolehlivost a samostatnost
• ochotu pracovat a učit se novým věcem
• výhodou je technické nadání, představivost či praxe ve firmě zabývající se výrobou/prodejem stínicí techniky, oken, vrat atd.

Nabízíme

• kreativní práci
• zázemí menší silné firmy a mladý kolektiv
• benefity k platu v závislosti na pracovním výkonu (ohodnocení, školení, firemní akce)
• práce na plný pracovní úvazek
• možnost profesního růstu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VERTEX CZ, s.r.o., mladá dynamická společnost.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: w.maslowski@vertexcz.cz