Pomáháme nejen s prodejem a financováním nemovitostí, ale také vyhledáváme a postavíme vysněné bydlení. Klientům zajišťujeme komplexní servis v oblasti financí a realit. Preferujeme potřeby zákazníka a pozitivní osobní přístup. Svých spolupracovníků si vážíme, proto je kvalitně proškolíme, zajistíme odbornou podporu v profesních začátcích a pracovní výkony bohatě odměníme.


Hypoteční poradce pro unikátní skupinu řešící bydlení!Popis pozice

Pomáháme nejen s prodejem a financováním nemovitostí, ale také vyhledáváme a postavíme vysněné bydlení. O své klienty se komplexně postaráme a jsme za to náležitě odměněni. Hledáme hypotečního poradce, který bude spolupracovat se zkušeným realitním makléřem.
učit se novým věcem.

Požadujeme

Podmínkou pro pozici hypotečního poradce je maturita, obchodní duch, etické jednání, ŽL, chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

Šikovný poradce umí doporučit námi vyráběnou dřevostavbu, nebo makléře pro prodej další nemovitosti. Tučná doporučitelská provize je samozřejmostí a tak si naši poradci vydělávají 50 - 200 tis.Kč měsíčně, za relativně málo investovaného času. O své kolegy se staráme formou benefitů v podobě dotovaných operativních leasingů, zvýhodněné hypotéky, exklusive club, tábory pro děti, firemní dovolená v zahraničí a další.

Informace pro uchazeče

V případě zájmu mne kontaktujte na tel: 777 663 444 nebo na mail h.dolezalova1@seznam.cz zašlete své CV.

Kontaktní informace

Název firmy Hana Doležalová
Kontaktní osoba Hana Doležalová
Adresa nám. T.G.Masaryka
30100 Plzeň
Telefon 777663444
E-mailh.dolezalova1@seznam.czZpět na seznam pracovních nabídek


© 2003-2009 Team Najdi práci.cz - info@najdipraci.cz