Společnost Barlett&Cenbright, s.r.o. je specialista na rozvoj a růst. Enjoy the perfection.

Vizuální kontrola polotovarů a hotových výrobků (Z20084)

Popis pozice

Jsme jeden z nejvýznamnějších zpracovatelů skla v Evropě v oblasti nábytkového a sanitárního průmyslu s více než stoletou tradicí. Naše firma se sídlem v Domažlicích se dále úspěšně rozvíjí, a proto hledáme k okamžitému či pozdějšímu nástupu zájemce na různé pozice.

Pro tyto pozice není žádné věkové omezení. Zájemci všech věkových kategorií jsou vítáni. Každému zájemci bude poskytnuto zaškolení a odpovídající trénink.

HLEDÁME
SPOLUPRACOVNÍKY/CE
pro vizuální kontrolu polotovarů a hotových výrobků (nečistoty, škrábance apod.)

PRO VÝŠE UVEDENOU POZICI PLATÍ:
• činnost je velmi dobře vhodná pro ženy
• jedná se o lehkou, nenáročnou a rychle osvojitelnou práci ve výrobě osvětlených zrcadel
• nejsou vyžadovány žádné speciální znalosti ani vzdělání či zkušenosti
• pro tuto pozici není žádné věkové omezení.
• zájemci všech věkových kategorií jsou vítáni
• každému zájemci bude poskytnuto zaškolení a odpovídající trénink

NABÍZÍME:
• jisté zaměstnání v úspěšně se rozvíjející mezinárodní společnosti s více než stoletou historií
• atraktivní ohodnocení
• docházkové prémie
• vánoční prémie
• příspěvek na stravování /dovoz obědů
• přestávkovou místnost s kuchyňskou linkou
• možnost částečného pracovního úvazku
• možnost individuálního profesního růstu dle zájmu a kvalifikace

DÁLE HLEDÁME VHODNÉ PRACOVNÍKY PRO TYTO POZICE:
• Obsluha VZV pro vnitropodnikový převoz materiálu
• Elektrikář pro jednoduché elektromontážní a kontrolní činnosti při výrobě osvětlených zrcadel
• Seřizovač strojů – odpovídající znalosti/zkušenosti jsou výhodou
• Obsluha lakovací linky + ruční lakování skel
• Skladník/obsluha balicího stroje
• Administrativní pracovník/ce – referent/ka obchodního oddělení

KONTAKT: Cihlářská 557, Domažlice, PSČ 344 01
V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic se prosím obracejte telefonicky na tel.: 379 775 039 / 379 775 067 kde s vámi domluví další postup (po-pá 08.00-15.30 h)

Kontaktní informace

Název firmy Barlett & Cenbright s.r.o.
Kontaktní osoba JK
Adresa Křenova 438
16200 ČR
Telefon +420 773 746 898
E-mailinfo@jobsnews.cz
WWWhttp://www.barlett-cenbright.com