Společnost Barlett&Cenbright, s.r.o. je specialista na rozvoj a růst. Enjoy the perfection.

Technik automat. výroby obsluha střih. automatu (Z20083)

Popis pozice

Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o.
Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro automobilový a strojírenský průmysl.

Hledáme zkušeného a zodpovědného pracovníka na pozici:

TECHNIK AUTOMATIZOVANÉ VÝROBY
OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU

Hlavní náplň práce:
• nastavení a seřízení střihacích strojů, automatů
• dohled, kontrola a provoz automatů na stříhání vodičů
• práce s počítačem, čtení technických výkresů

Požadavky :
• technické vzdělání a myšlení
• třísměnný provoz (Po-Pá, 8hod.prac.doba)
• zdravotní a zraková způsobilost
• dodržování pracovních postupů a zodpovědný postoj k práci
• přesnost, pečlivost

Nabízíme :
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• moderní a čisté pracovní prostředí (bez hluku, prachu, špíny a zápachu)
• práci na hlavní pracovní poměr s dlouhodobým uplatněním
• motivující finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
• každoroční zhodnocení mzdy, obědové menu od 34Kč, roční a měsíční odměny, příspěvek na penzijní
spoření, podpora v profesním růstu, zvýhodněné služby mobilních a bankovních spol., a další benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem, s uvedením inzerované pozice na adresu:

ENGESER s.r.o., Okružní 3834, 58001 Havlíčkův Brod,
Mob. 778 072 733, nebo E-Mail: personal@engeser.cz
www.ENGESER.cz

Kontaktní informace

Název firmy Barlett & Cenbright s.r.o.
Kontaktní osoba JK
Adresa Křenova 438
16200 ČR
Telefon +420 773 746 898
E-mailinfo@jobsnews.cz
WWWhttp://www.barlett-cenbright.com