Referent obchodního oddělení - výrobní firma

Popis pozice

• komunikace se zákazníky
• technická podpora zákazníků
• zpracování přijatých poptávek, příprava nabídek
• zajištění výroby objednaných zakázek

Požadujeme

• ukončená SŠ nebo SOŠ, nejlépe polygrafického nebo technického směru
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
• praxe ve výrobní nebo obchodní společnosti výhodou

Nabízíme

• práci na HPP ve stabilní české firmě v různorodém pracovním kolektivu
• motivační platové ohodnocení
• možnost dalšího vzdělávání, profesního a odborného růstu
• místo výkonu práce: Brno, blízko centra
• 5 týdnů dovolené, firemní benefity

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém trhu. Česká firma s více než dvacetiletou tradicí.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@pointcz.com