Personální agentura ITjobs, s.r.o. (dříve PERSPEKTIVA CZ, s.r.o.) se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací. Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby. Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz

Backend JAVA programátor (start-up) - 6583

Popis pozice

Pro česko-americký start-up se sídlem v Brně, který se zabývá vývojem mobilní aplikace pro malé a střední zákazníky ze zahraničí, hledáme Java programátora.

Na tomto místě budete:
- v Javě vyvíjet backend cloudové mobilní platební a analytické point of sale aplikace pro malé a střední podniky ze zahraničí (kavárny, řetězce rychlého občerstvení apod.)
- snažit se o vysokou dostupnost a spolehlivost systému, který zpracovává velké objemy dat
- podílet se na code review, continuous integration/deployment, unit testování
- mít možnost zapojit se do návrhu designu aplikací
- součástí menšího mezinárodního Scrum týmu o 10 členech
- zhruba jednou ročně cestovat do USA za kolegy

Požadujeme

- dobrá znalost jazyka JAVA
- znalost některého dependency injection frameworku (Spring DI, Guice)
- znalost Hibernate
- alespoň základní znalost REST architektury
- výhodou znalost cloudových technologií a architektury cloudových aplikací
- výhodou zkušenost s použitím Dockeru, Kubernetes
- alespoň 2 roky praxe na podobné pozici
- komunikativní AJ

Nabízíme

- jedná se o práci na ŽL, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří vzdělávání, účast na konferencích, pružná pracovní doba, sick days atd.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIN.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Kontaktní informace

Název firmy ITjobs, s.r.o.
Kontaktní osoba Mgr. Zuzana Doležalová
Adresa Bašty 8
60200 Brno
Telefon 542 215 787, 604 281 084
E-maildolezalova@itjobs.cz
WWWwww.itjobs.cz