Prodavač / prodavačka - Praha - Modřany

Popis pozice

• Prodej v pražské prodejně motocyklového značkového oblečení, obuvi, rukavic, příleb, výbavy a doplňků.
• Nejedná se o prodej motorek a techniky.

Požadujeme

• Slušné a komunikativní vystupování, chuť se naučit nové věci, ochota k celodenní aktivní a přátelské komunikaci se zákazníky.
• Úsměv a dobrá nálada, poctivost a bezúhonnost, nekuřák/nekuřačka.
• Základní znalost práce s počítačem – internet, e-mail.

Nabízíme

• Mzda 22 000 tis. Kč.
• Průběžné zapracování.
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí, kultivovaný přístup, pravidelnou výplatu, odměny a benefity.

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Geneze, spol.s.r.o. - zavedená menší společnost s 20-ti lety úspěšné existence na českém trhu.

Místo práce: Praha - Modřany

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rysavy@geneze.cz