Technik - údržbář

Popis pozice

Udržování technického zařízení hotelu a restaurace (vzduchotechnika, chlazení, topení apod.), údržba zařízení kuchyňského provozu, hotelových pokojů, kanceláří.

Požadujeme

• odborné vyučení bez maturity
• přijmeme šikovného a všestranně zručného pracovníka, který je schopen poradit si v různých situacích a pracovat samostatně
• výhodou jsou zkušenosti s hotelovým provozem a vítána je i znalost vyhlášky č. 50.

Nabízíme

• zázemí stabilní české společnosti v centru Prahy
• směnný provoz krátký/dlouhý týden
• dvanáctihodinové pracovní směny
• mzda 23 – 25 tis. Kč
• závodní stravování
• společnost funguje v oboru hotelnictví a gastronomie již téměř 25 let
• rodinná firma, která si zakládá na tradiční firemní kultuře

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ADRIA-NEPTUN, spol. s r. o.

Místo práce: Václavské nám., Praha 1

Termín nástupu: leden 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. číslo 221 081 210.