Operátor CNC strojů – vysekávání a ohraňování

Popis pozice

- základní znalost práce v informačním systému dle procedury, tedy vyhledání pracoviště, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace
- čtení technických výkresů
- znalost stroje a základní údržby dle manuálu
- organizace práce – správné vedení výrobní dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…), samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
- směnný provoz

Požadujeme

- vzdělání základní nebo SOU
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- praxe na strojích a ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- místo výkonu práce v Kladně
- práce na HPP
- mzda 24,000 – 30,000 dle zkušeností
- podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené, firemní benefity
- termín nástupu ihned

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je C-Mec Kladno s.r.o., spolehlivý mezinárodní partner, který dokáže nabídnout kompletní paletu služeb v oblasti zpracování plechových tabulí a kovů, od zpracování výkresové dokumentace, podsestav či kompletních řešení na klíč.
Místo práce: Kladno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz