Ředitel / ředitelka výrobní společnosti

Popis pozice

• zodpovídá za každodenní provoz společnosti, dohlíží také na výrobu produktů a technologickou strategii společnosti
• tvorba firemní strategie
• vyhodnocování příležitostí
• vyhodnocování finančních analýz
• schvalování rozpočtů a finančních plánů
• řízení a koordinace manažerů
• vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty a státními orgány
• provádění finančních a marketingových rozhodnutí

Požadujeme

• VŠ, SŠ strojní (strojírenství, výrobní technologie)
• znalost angličtiny slovem i písmem
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• praxe v oblasti výroby v automobilovém průmyslu výhodou
• systémový přístup
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Autocad)

Nabízíme

• zaměstnání ve stabilní české prosperující výrobní společnosti
• top manažerská role s jasně danými kompetencemi a zadáním
• možnost seberealizace
• dlouhodobost, možnost dalšího rozvoje
• dobré pracovní podmínky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost VELOS, v. d., působící již 25 let na českém trhu.
Toto výrobní družstvo se zaměřením na strojírenství hledá pracovníka na pozici: ředitel společnosti.

Termín nástupu: dle dohody

Místo práce: Velos, v. d., Doly 272, Nový Hrádek (okr. Náchod)

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz