Asistent/-ka ředitele, samostatný referent/ka – rezervaci a eventů.

Popis pozice

Naše společnost má dlouholetou tradici pořádaní mezinárodních kulturních a sportovních eventů. Působnost společnosti má širokou geografii nejenom v Evropě, ale i v dalších zemích. Do našeho týmu, v multikulturním prostředí, hledáme aktivní a pracovité lidi, se zájmem o dlouhodobé, a především stále pracovní uplatnění.Náplň práce: administrativní práce, práce v rezervačním systému. Příprava dokumentace. Kontrola objednávek a faktur. Práce v oblasti marketingu, práce s webovými stránkami, vyhledávaní dat a zadávání informace.

Požadujeme

Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, aktivní znalost angličtiny slovem a písmem, znalost ruštiny nebo jiného jazyku výhodou. Požadujeme minimálně roční zkušenost s práci v administrativě nebo v rezervačním systému.

Nabízíme

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, prémie, zajímavou a kreativní práci, dlouhodobé, a především stále pracovní uplatnění.

Informace pro uchazeče

Nástup dle dohody nebo od 15.01.2018
Práce na hlavní pracovní poměr.

Kontaktní informace

Název firmy World of youth
Kontaktní osoba Ing.Vladimir Žuravlov
Adresa Pražská 810/16
102 00 Praha 10
Telefon 267911785
E-mailreservation@praha-cz.net