Lektor / lektorka

Popis pozice

• Realizace školení v rámci DVPP v rámci projektu Šablony ZŠ a MŠ
• Realizace seminářů, školení a workshopů pro pedagogy
• Spolupráce při přípravě nových školení, akreditací a nových projektů

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání pedagogického zaměření
• Proaktivní pozitivní přístup k výuce a k moderním technologiím (počítače, interaktivní tabule, tablety, digitální obsah, aplikace, …)
• Praxe v oboru alespoň 3 roky, zkušenosti s lektorováním výhodou
• Znalost RVP, přehled nejčastěji používaných učebnic a internetových výukových zdrojů
• Dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
• Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Výborné vztahy se školami, se kterými spolupracujeme
• Zajímavou práci v oblasti vzdělávání pedagogů
• Zkušený, pozitivní a inspirující kolektiv
• Prostor pro seberealizaci a další rozvoj
• Plný nebo částečný pracovní úvazek
• Motivující platové podmínky
• Nástup možný ihned
• Telefon, notebook a další potřebné pomůcky
• Možnost firemního automobilu

Profil společnosti:
Boxed, s.r.o. hledá nové kolegy/ně pro náš lektorský tým.

V Boxed, s.r.o. aktivně spolupracujeme s 1500 školami po celé ČR, provozujeme portál dumy.cz, je za námi řada úspěšně realizovaných projektů pro školy i řada jedinečných řešení jako 3Box.cz, 3Panel.cz nebo iTriangle.cz
Baví Vás učit a objevovat nové možnosti výuky? Máte zájem podělit se o své zkušenosti s ostatními?
Máte zájem o novou lepší práci nebo chuť si přivydělat k Vašemu učitelskému platu?
Rádi využíváte ve výuce moderní technologie a zajímáte se o nové trendy ve vzdělávání?
Pak hledáme právě Vás.

Hledáme pedagogy s praxí na MŠ nebo ZŠ se zaměřením na některou z oblastí:
• Čtenářská (pre)gramotnost
• Matematická (pre)gramotnost
• Cizí jazyky
• Inkluze

Místo práce: celá ČR

Termín nástupu: dle dohody, možno ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, ukázkami Vaší práce, např. DUMy, pracovní listy nebo odkazy na realizované projekty a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Budeme Vás kontaktovat s nabídkou termínu osobního setkání, kde probereme možnosti spolupráce.