Skladní manipulant / skladní manipulantka - příjem a nakládka zboží

Popis pozice

• příjem a nakládka zboží

Požadujeme

• pracovitost, flexibilita, loajalita
• řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

• plný pracovní úvazek
• dobré pracovní zázemí v perspektivní společnosti v mladém kolektivu ve zcela nových moderních prostorech
• prémie dle výše obratu, 13. plat, stravenky, příspěvek na ŽP nebo DP, možnost stravování v prostorách firmy nebo využití firemního vozu na dojezd do restaurace, sleva na firemní produkty, kulturní a sportovní aktivity

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EURO NÁŘADÍ s.r.o.

Místo práce: Komořany - okres Vyškov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novotny@euronaradi.cz nebo na tel. číslo 725 766 054.