Strojník kolejové mechanizace

Popis pozice

• řízení a obsluha drážních vozidel, znalost drážních předpisů, získání licence strojvedoucího
• provoz, údržba a drobné opravy svěřeného kolejového vozidla
• práce na tratích SŽDC

Požadujeme

• vzdělání: střední odborné, vyučen ve stroj., staveb., nebo elektro oboru
• řidičský průkaz sk. B
• dobrý zdravotní stav
• praxe na strojích kolejové mechanizace vítána
• dobrá pracovní morálka
• ochota vzdělávat se

Nabízíme

• náborový příspěvek
• odpovídající platové ocenění + cestovní náhrady
• osobní hodnocení
• roční odměny za hospodářské výsledky
• po roce, příspěvek na penzijní připojištění
• zajištěno ubytování
• práce v dobrém kolektivu
• práce v oblasti celé Moravy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní firma TOMI - REMONT a.s. - zabývající se železničními, dopravními a inženýrskými stavbami.

Místo práce: Mechanizační závod, Hybešova ulice - Prostějov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo pan Kužela Zdeněk 582 366 917, mob. tel. 602 510 497 a pan Jančík Martin 582 366 917,
mob. tel. 728 085 257