Pracovník / pracovnice zahraničního obchodu

Popis pozice

Práce se zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků v zahraničí, příprava konceptů obchodních podmínek a příprava nových podnětů pro podporu prodeje.

Požadujeme

• VŠ, SŠ vzdělání
• výbornou znalost AJ slovem i písmem
• praxi v obchodní činnosti
• dynamickou osobnost
• profesionální vystupování
• ovládání MS Office
• ovládání ERP Helios výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• práci na HPP
• zajímavou tvůrčí práci
• velmi příjemné pracovní prostředí
• motivující mzdové podmínky
• zaměstnanecké benefity

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rodinná firma JECH CZ s.r.o. s 25ti letou tradicí, výrobce celočalouněného sedacího nábytku a nábytku pro pečovatelství.

Místo práce: Královehradecký kraj / Dobruška

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 31. 8. 2017 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.