Jsme pracovní agenturou a personálně-konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.

Asistentka prodeje

Popis pozice

Pro zahraniční společnost hledáme asistentky prodeje do prodejny se zančkovým oblečením.

Požadujeme

- středoškolské vzdělání nebo výuční list
- vstřícný přístup k zákazníkům, prodejní dovednosti
- samostatnost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prací v maloobchodě
- časová flexibilita
- týmová spolupráce
- znalosti cizího jazyka výhodou (nikoli podmínkou)
- reprezentativní a příjemný vzhled a vystupování
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- výborné platové podmínky
- místo výkonu práce Praha 10 OUTLET ŠTERBOHOLY
- příjemné pracovní prostředí

NÁSTUP IHNED !!!

Kontaktní informace

Název firmy Protemp spol. s.r.o.
Kontaktní osoba Iveta Rozprýmová
Adresa Cejl 105/107
60200 Brno
Telefon 735175608
E-mailbrno@protemp.cz
WWWhttp://www.protemp.cz