Jsme pracovní agenturou a personálně-konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.

Operátor výroby

Popis pozice

Pro významnou švýcarskou společnost působící na trhu od roku 1999, která patří mezi hlavní evropské hráče na poli zakázkových obalů v odvětví potravin, cukrovinek a kosmetiky hledáme shchopné operátory / operátorky výroby na hlavní pracovní poměr do dvousměnného provozu.

Požadujeme

- dodržování vysoké úrovně hygieny
- pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
- týmový hráč
- dobrou pracovní morálku
- vysoké pracovní nasazení
- dodržování pracovních postupů
- trestní bezúhonnost
- logický úsudek
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- měsíční mzda 18000 Kč
- bonusový měsíční příplatek až do výše 2000 Kč
- stravenky v hodnotě 105 Kč za odpracovanou směnu
- bonusový příplatek za odpoeldní směnu 11Kč/hod.
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu
- svozový autobus z metra Opatov nebo Říčan u Prahy - ZDARMA !!!

Kontaktní informace

Název firmy Protemp spol. s.r.o.
Kontaktní osoba Petra Sommerová
Adresa Vodičkova 792/40
11000 Praha 1
Telefon +420 735 751 085
E-mailpetra_sommerova@protemp.cz
WWWhttp://www.protemp.cz