Konstruktér strojů a jejich částí - vhodné i pro absolventy

Popis pozice

• konstrukce strojů v CAD 3D systému
• tvorba výkresové dokumentace
• tvorba kusovníků
• spolupráce s ostatními středisky TPV, elektro, montáž

Požadujeme

• SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru
• alespoň krátká praxe v konstrukci výhodou
• znalost práce v 3D softwarech
• kreativita, proaktivní přístup, samostatnost
• NJ popř. AJ na mírně pokročilé úrovni
• vhodné i pro absolventy

Nabízíme

• zajímavá práce v perspektivní společnosti
• nadstandardní osobní ohodnocení
• možnost seberealizace, osobního rozvoje
• 5 týdnů dovolené
• 13., 14. plat
• příspěvek na HDR
• příspěvek na stravování
• příspěvek na dopravu a na penzijní připojištění
• čtvrtletní bonusy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rakousko-česká společnost
ps-Eco spol. s r.o. sídlící v Kaplici se zaměřením na výrobu strojů pro extrudování plastových profilů.

Místo práce: Kaplice / Jihočeský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: eduard.strasky@ps-eco.eu, tel.: 724 975 313