Asistentka / sekretářka

Popis pozice

• administrativní podpora
• sjednávání schůzek
• obsluha a správa zasedacích místností
• provoz kuchyňky
• vyřizování telefonických hovorů
• vyhledávání a získávání informací

Požadujeme

• pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
• výbornou znalost českého pravopisu
• velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, atp.)
• pečlivost, spolehlivost a loajalitu
• samostatný přístup k práci
• systematický přístup k řešení úkolů
• řidičský průkaz kategorie B

Nabízíme

• hlavní pracovní poměr
• zajímavou práci v přátelském kolektivu
• místo výkonu práce Praha 4, Novodvorská
• prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup
• zaměstnanecké výhody, roční odměny
• příspěvek na penzijní připojištění
• stravenky
• týden dovolené nad rámec zákonné povinnosti
• školení, vzdělávací a jazykové kurzy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost con4PAS, a.s..
Více informací naleznete na www.con4pas.cz.

Místo práce: Praha, Novodvorská 1062/14

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám strukturovaný profesní životopis s fotografií, průvodní motivační dopis (v ČJ a AJ) a představu svého finančního ohodnocení (hrubá mzda) a možný termín nástupu.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: petr.sebesta@con4pas.com